Tel :  0216 550 10 16

PERGOLA

pergola

KOMPOZİT PERGOLA ürünlerimiz en son teknolojiler kullanılarak üretilen çevre dostu, peyzaj ve yapı malzemeleridir.
Benzersiz üretim prosesimiz sayesinde yüksek kalitedeki polimerler ve kurutulmuş ağaç talaşları, kuvvetli ve rutubete karşı dayanıklı pergola profillerine dönüşür.

Yüksek bakım maliyetlerinden tasarruf edin
Artık yüksek maliyetli ultraviyole korumalarına, cilalara, kimyasal koruyuculara para ödemenize gerek yok. Ayrıca işçilik maliyetlerinden de kurtulacaksınız.

Kolay temizlik
KOMPOZİT PERGOLA ürünlerini temizlemek için tavsiyemiz sadece yüksek basınçlı sudur. Toz ve kirler kompozit ürünlerimize derinlemesine nüfuz edemez. Orijinal yüzey kalitesini elde etmek için tek yapmanız gereken çelik telli bir fırça ile profil yüzeyini fırçalamaktır
TherraWood Hareketli Gölge Sistemleri
TherraWood hareketli gölge sistemleri, ahşap kompozit pergolanın yüksek performansı ile hareketli tentenin fonksiyonel özelliklerini bir araya getiriyor.
Işık geçirmeme özelliğine sahip black-out kumaş kullanılıyor. Hareketli tavan örtüsü, uzaktan kumandalı ve beş yıl garantili motor ile açılıp kapatılıyor.
Ahşap kompozit profillerde kullanılan raylar alüminyum, bağlantı parçaları elektro galvaniz ve inoks malzemeden üretiliyor.
Horizontal profillerde opsiyonel olarak uygulanan LED aydınlatmalar tüm sisteme estetik bir görünüm veriyor.
Ahşap kompozit malzemeden imal edilen yağmur suyu toplama sistemi sayesinde farklı bir malzeme kullanılmadan, taşıyıcı direk içlerinden kontrollü su tahliyesi sağlanıyor.

Dış hava koşullarına karşı dayanıklı
Kompozit ürünler her türlü hava koşuluna karşı dayanıklıdır. Profiller ani sıcaklık değişimlerinde dahi hiçbir sorun çıkarmadan fiziksel özelliklerini korur.Su, nem ve rutubetten etkilenmez.