Tel :  0216 550 10 16

LAMINAT PARKE

laminat parke

Evinizi güzelleştiren, konforunu artıran laminat parkenin, yanlış üretildiğinde sağlığınıza zararlı olabileceğini hiç düşündünüz mü? Sadece fiyatla rekabet eden ve nerede üretildiği bilinmeyen, E1 sertifikası olmayan onlarca ürünün sağlığınıza bir tehdit olduğunu biliyor musunuz? Bu soruların cevapları en az seçeceğiniz parkenin fiyatı kadar önemli:

Parkenizin aşınmazlığını ve kullanım avantajlarını sağlayan üst tabakası gerçek bir “overlay” mi yoksa basit bir reçine tabakası mı?

Parkenizin taşıma kuvvetini belirleyen “vücudu” gerçek HDF mi? Yoksa MDF veya sunta mı? Gerçekten HDF ise yoğunluğu kaç?

Parkeniz en ufak rutubet veya su temasından kabaracak mı? HDF’si neme karşı özel korumalı mı?-Parkeniz hangi ülkede üretilmiş belirtiliyor mu? Üretimi yapan firma bir dünya markası mı?    BURCU PARKE 1986 Yılından buyana dünyanın en büyük parke üreticilerinin ürünlerini beğeninize sunuyor.
Vizyonu her zaman en doğru ürünleri, ve en son trendleri sizinle buluşturmak olan BURCU PARKE sizi ve sevdiklerinizi önemsiyor..